DATA CENTER HİZMETLERİ

Herhangi bir işletme ürettiği veya kullandığı her türden veri için bir veri merkezlerine ihtiyaç duymaktadır. Devlet kurumları, eğitim kurumları, telekomünikasyon şirketleri, finans kurumları, sağlık kurumları, tüm boyutlardaki perakendeciler, Google ve Facebook gibi bilgi ve sosyal ağ hizmetleri sunan çevrimiçi pazarlamacılar da dâhil olmak üzere çeşitli düzeylerde “Veri Merkezi” ihtiyaçları bulunmaktadır. Verilere, yavaş ve güvenilir olmayan bir erişim, hayati önem taşıyan hizmetlerin durmasına sebebiyet verebilir. Bu durumda, müşteri memnuniyetinin düşmesi ve gelir kaybının yaşanması anlamına gelir.

ÇÖZÜMLERİMİZ
> Sunucu Barındırma
> Kiralık Sunucular
> Sanallaştırma Uygulamaları
> Firewall hizmetleri
> Yedekleme Hizmetleri
> Sistem Odası Kurulumu
> Data Center ürün belirleme ve mühendislik hizmetleri

DATA CENTER

Veri Merkezi

Bilgisayar sistemleri ile telekominükasyon ve veri ambarı sistemleri gibi ek sistemleri barındıran bir tesistir. Sunucu odası veya sistem odası olarak da adlandırılan bu tesisler işletmelere ait sunucu ve veri ambarlarının bulunduğu alanlardır.

DATA CENTER

Kesintisiz Performans

Üzerinde kritik uygulamalar barındıran kurumlar için erişilebilirlik ve yüksek performansa sahip sunucuların kesintisiz hizmeti gerekli kılan donanımı bünyesinde barındırması gerekir.

DATA CENTER

Ürün Belirleme ve Mühendislik

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu data center veri merkezi teknolojik altyapı uygulamalarımız, ürün belirleme ve mühendislik hizmetleri.