IP TELEFON SİSTEMLERİ

IP Telefon Sistemleri
Robot Operatör ve Sesli Posta Sistemi
Ses Kayıt Sistemi
Yönetilebilir Web Tabanlı Ücretlendirme ve Raporlama Entegrasyonu
Network ve iletişim alt yapıları
Voip (Voice over IP) uygulamaları
IP Abone Uygulamaları
Akıllı Telefon Entegrasyonu
Call Center
Şantiyelere yönelik Kablosuz Santral ve Haberleşme Uygulamaları

Avantajları
• Farklı lokasyonlarda bulunan tüm personele kapsamlı bir telefon hizmeti seti sunarak iletişimi geliştirir, çalışan verimliliğini ve müşteri etkileşimini artırır.
• OpenTouch™ çok partili, çoklu ortam ve çok cihazlı konuşma servisleriyle oluşturduğu güçlü entegrasyon sayesinde iş birliğini geliştirir.
• Otel/turizm, sağlık, eğitim, ulaşım, enerji, finans ve bankacılık, müşteri hizmetleri, eyalet ve yerel yönetim alanlarındaki geniş uygulama ekosistemi ile operasyon verimliliğini, müşteri memnuniyetini, güvenilirliği ve güvenliği optimize eder.
• Çok büyük küresel şirketler de dâhil olmak üzere yüz binlerce işletmede kullanılmakta olan güçlü telefon altyapısı sayesinde iş sürekliliğini arttırır.
• Telekomünikasyon faturalarını; en düşük maliyetle yönlendirme, Geniş Alan Ağları üzerinden yerel VoIP ve merkezi off-net dijital ve SIP hatları ile düşürür.
• İşletme maliyetlerini düşüren ve IT becerilerini artıran, merkezi ve sanallaştırılmış dağıtımlar sağlayan, yüksek ölçeklenebilir yazılımlar sayesinde toplam sahip olma maliyetini (TCO) düşürür.
• Orta ve büyük ölçekli şirketler için geliştirilmiş, ileri seviye IT yatırımlarını, özel olarak ayrılmış üst düzey teknik kaynaklara ve personele ihtiyaç duymadan korur.

MOZ TEKNOLOJİ

IP TELEFON

"IP telefonu" terimi, internet protokolü, internet veya intranet vasıtasıyla sesli iletişimi sağlayan bir telefon anlamına gelir. IP telefonu, analog ses sinyallerini dijital sinyallere dönüştürür ve bunları İnternet Protokolü ile aktarılabilen veri paketlerinde paketler.

MOZ TEKNOLOJİ

Sağlam Güvenli telefon Altyapısı

Ses kalitesi ve yönlendirme kuralları uygulaması, entegre şifreleme özellikli yüksek performanslı bir güvenlik çözümü ve şube ofis iletişiminin felaketler sırasında dahi kesintisiz sürdürülmesini sağlayan çok katmanlı yedekleme sağlamaktadır.

MOZ TEKNOLOJİ

Esnek Mimari

Merkezileştirilmiş, dağıtılmış veya hibrit ağlar sorunsuz bir dönüşüm ile merkezileştirilmiş IP ağlarına bağdaştırılır. Hem Alcatel-Lucent LAN/WLAN ağlarında, hem de diğer sağlayıcıların ağları üzerinde çalışır.