INDOOR, OUTDOOR, FLEXIBLE LED TEDARİKDEN MONTAJA DEVREYE ALMA, BAKIM VE TEKNİK DESTEK İLE UÇTAN UCA ÇÖZÜM SAĞLARIZTEDARİK & SATIŞ

Projenize ve ihtiyacınıza uygun her boyutta hem iç hem dış mekan led donanımlarını Türkiye ve yurtdışı tedarik ağımız içerisinde bulundurup en uygun fiyatlarla sunmaktayız.MONTAJ & DEVREYE ALMA

1 m2 den 1.000 m2 kadar her boyutta hem iç hem dış mekan için uygulayabildiğimiz led ekranların montajı ve devreye alınması hizmetini sunmaktayız.DESTEK & BAKIM

Yönetim paneli destek, oluşan görüntü kayıplarında onarım ve yenileme gibi ürününüzün stabil çalışması için gerekli destek ve bakımı sağlamaktayız.

LED EKRAN UYGULAMALARI

Yüksek parlaklık ve daha fazla görünürlük ile hem gündüz hem de gece diğer işaret biçimlerinden daha etkilidir.
Çeşitli mesajlar ve grafikler göstermek mümkün.
Görüntü Programları herhangi bir zamanda uzaktan güncellenebilir.
Sinyal Kablolarıyla uzaktan yönetebilmeyi mümkün kılar.
Led ekranlar dış ve iç mekânlarda kurulabilen, 1 m2 den 1.000 m2 kadar her boyutta reklam, tanıtım, skorbord vs. çok alanda uygulanabilir.

ÇÖZÜMLERİMİZ
> Indoor (İç mekan)
> Outdoor (Dış mekan)
> Flexible LED

Gün ışığında verimli çalışabilen, dış hava koşullarına dayanıklı ve modüler yapıları sayesinde istenilen boyut ve çözünürlüklerde projelendirilebilir. Tüm LED ekran uygulamalarında mekan analizi yapılarak size özel çözümler sunuyoruz.

LED EKRAN KONUM TESPİTİ
Led ekran içerik yayının hedef kitleye en etkili şekilde ulaşabilmesi için konum tespiti hizmeti.

LED EKRAN PROJE ANALİZİ
Projenize en uygun led ekran ve konstrüksiyon sistemlerinin belirlenmesi.

PROJELENDİRME VE ŞARTNAME
Led ekran sisteminin kontrol ve yönetim birimlerinin belirlenmesi. Uygun montaj sisteminin teknik çizimlerinin ve gerekli mühendisliksel hesaplamalarının yapılması. Elektrik ve network sistemerinin belirlenerek bağlantılarının projelendirilmesi.

TEKLİF DOSYASININ HAZIRLANMASI
Moz Teknoloji çözüm ekibi tarafından yapılan tüm analizler neticesine elde edilen verilere ve proje kapsamındaki keşfe istinaden yaklaşık maliyetin hesaplanarak sunulması.

SÖZLEŞME
Final aşamasından sonra sözleşmenin hazırlanıp projeye başlanması.

LED EKRAN ALIMI
Projeye uygun led ekran siparişi verilir.

MONTAJ AŞAMASI
Projeye göre konstrüksiyonun ve led ekranın montajı.

KURULUM VE EĞİTİM
Montajı biten led ekran sisteminin kurulumunun yapılıp led ekran içerik yönetimi hakkında eğitimin verilmesi.

LED EKRAN UYGULAMALARI

Dış Mekan (Outdoor)

Açık hava şartlarına uygun dış mekan led ekranlar, zorlu hava koşullarından etkilenmemesinin yanı sıra gün ışığında efektif görüntü elde edebilebilmesi amacıyla yüksek parlaklık değerlerine sahip olarak üretilmektedir.

LED EKRAN UYGULAMALARI

İç Mekan (Indoor)

İç mekan kullanımı için yüksek çözünürlüklerde tasarlanmış bu ekranlar, yüksek parlaklık seviyesine sahip olmakla birlikte bu parlaklığın insan gözünü almayacak seviyelerde tasarlanarak kullanıcılara kaliteli bir görüntü sunmaktadır.

LED EKRAN UYGULAMALARI

Flexible LED

İç mekan ve Dış mekan olarak üretilen bu ekranlar esnek bir yapıya sahip olması sebebiyle oval yüzeyler ve yuvarlak kolonlar gibi özel tasarım alanları için kullanıcılara yaratıcı ve efektif çözümler sunabilmektedir.