INDOOR, OUTDOOR, FLEXIBLE LED TEDARİKDEN MONTAJA DEVREYE ALMA, BAKIM VE TEKNİK DESTEK İLE UÇTAN UCA ÇÖZÜM SAĞLARIZTEDARİK & SATIŞ

Projenize ve ihtiyacınıza uygun her boyutta hem iç hem dış mekan led donanımlarını Türkiye ve yurtdışı tedarik ağımız içerisinde bulundurup en uygun fiyatlarla sunmaktayız.MONTAJ & DEVREYE ALMA

1 m2 den 1.000 m2 kadar her boyutta hem iç hem dış mekan için uygulayabildiğimiz led ekranların montajı ve devreye alınması hizmetini sunmaktayız.DESTEK & BAKIM

Yönetim paneli destek, oluşan görüntü kayıplarında onarım ve yenileme gibi ürününüzün stabil çalışması için gerekli destek ve bakımı sağlamaktayız.

LED EKRAN UYGULAMALARI

Yüksek parlaklık ve daha fazla görünürlük ile hem gündüz hem de gece diğer işaret biçimlerinden daha etkilidir.
Çeşitli mesajlar ve grafikler göstermek mümkün.
Görüntü Programları herhangi bir zamanda uzaktan güncellenebilir.
Sinyal Kablolarıyla uzaktan yönetebilmeyi mümkün kılar.
Led ekranlar dış ve iç mekânlarda kurulabilen, 1 m2 den 1.000 m2 kadar her boyutta reklam, tanıtım, skorbord vs. çok alanda uygulanabilir.

ÇÖZÜMLERİMİZ
> Indoor (İç mekan)
> Outdoor (Dış mekan)
> Flexible LED

LED EKRAN UYGULAMALARI

Dış Mekan (Outdoor)

Açık hava şartlarına uygun dış mekan led ekranlar, zorlu hava koşullarından etkilenmemesinin yanı sıra gün ışığında efektif görüntü elde edebilebilmesi amacıyla yüksek parlaklık değerlerine sahip olarak üretilmektedir.

LED EKRAN UYGULAMALARI

İç Mekan (Indoor)

İç mekan kullanımı için yüksek çözünürlüklerde tasarlanmış bu ekranlar, yüksek parlaklık seviyesine sahip olmakla birlikte bu parlaklığın insan gözünü almayacak seviyelerde tasarlanarak kullanıcılara kaliteli bir görüntü sunmaktadır.

LED EKRAN UYGULAMALARI

Flexible LED

İç mekan ve Dış mekan olarak üretilen bu ekranlar esnek bir yapıya sahip olması sebebiyle oval yüzeyler ve yuvarlak kolonlar gibi özel tasarım alanları için kullanıcılara yaratıcı ve efektif çözümler sunabilmektedir.