TEDARİKDEN MONTAJA DEVREYE ALMA, BAKIM VE TEKNİK DESTEK İLE UÇTAN UCA ÇÖZÜM SAĞLARIZTEDARİK & SATIŞ

İşletmenizin veya kurumunuzun amacına uygun her türlü mimari tasarımı kapsayan, geniş hoparlör seçeneği olan seslendirme ve anons sistemleri tadarik ve satışını yapmaktayız.MONTAJ & DEVREYE ALMA

Her türlü mimari tasarıma uygun, geniş hoparlör seçeneği olan seslendirme ve anons sistemlerinin montajı ve devreye alınması hizmetini sunmaktayız.DESTEK & BAKIM

Seslendirme, ağ ses sistemleri ve anons sistemlerinizin stabil çalışması için gerekli destek ve bakımı sağlamaktayız.

KONFERANS, GENEL SESLENDİRME VE ACİL ANONS SİSTEMLERİ

Oteller, rezidanslar, havalimanları, hastaneler, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, endüstriyel tesisler gibi binalarınızda, acil durumlarda, sesli tahliye, acil anons ve müzik yayın amaçlı olarak konferans salonları, gösteri merkezleri, stadyumlar için kullanılırlar.
MOZ Teknoloji olarak bu alanda ağ ses sistemleri teknolojilerini de uygulayarak sektördeki yenilikleri takip ettiğimizi kanıtladık.

Konferans Sistemleri
Kongre merkezleri, üniversiteler, uluslararası organizasyonlar ya da simültane çevirinin yapılacağı herhangi bir salonda kullanılabilen çözümler, toplantılarda mükemmel netlikte ve akıcılıkta ses iletimi sağlar. Küçük boyutlu toplantılardan, binlerce kişilik çok dilli uluslararası konferanslara kadar geniş bir yelpazede hizmet sunabilir. Basit seviyede konuşma ve dinlemeyi operatör gereksinimi olmadan kolayca gerçekleştiren sistem, isteğe bağlı olarak, konuşmacının adıyla birlikte bir resmini monitörlerde veya büyük ekranlarda otomatik olarak gösterebilir.
Elektronik oylama özelliği ile toplantıların verimliliğini en üst düzeye çıkarmak mümkündür. Oylama sonuçlarını kolayca saklayabilme ve katılımcılar için yazdırabilme veya görüntüleyebilme, toplantıların verimliliğini artırmaya katkıda bulunan diğer özellikler olarak sayılabilir.

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
Okul, otel, alışveriş merkezi, süper market, sosyal tesis, fabrika ve ofis gibi insan yoğunluğu olan alanlarda müzik yayının yanı sıra yangın, terör olayları ve doğal afetler durumunda binanın en hızlı ve güvenli şekilde tahliyesini sağlamaya yarayan sistemdir.

Acil anons ve seslendirme sistemi
Müzik ve anons yayınları ayrı ayrı bölgelere yapılabilir. Anons yapılmadığı durumlarda müzik yayını devam eder. Anons yapılmak istediğinde çağrı istasyonu üzerinden anons yapılacak bölge seçilir, konuşma ve anons bitene kadar ana butona basılı tutulur.

Her türlü mimari tasarıma uygun, geniş hoparlör seçeneği olan seslendirme ve anons sistemi ihtiyaca yönelik olarak, bölgelere ayrılarak projelendirilebilir. Farklı bölgelere, farklı müzik yayını yapılabilir ve acil durumlarda sistem otomatik olarak acil anons durumuna geçerek kayıtlı sesli mesajın yayınlanmasını sağlar. Bununla birlikte, kurulan sistemler yangın algılama gibi diğer güvenlik çözümleri ile entegre edilerek yangın sisteminden gelen uyarılar ile devreye girebilir.

MOZ TEKNOLOJİ

Konferans Sistemleri

Kongre merkezleri, üniversiteler, uluslararası organizasyonlar ya da simültane çevirinin yapılacağı herhangi bir salonda kullanılabilen çözümler, toplantılarda mükemmel netlikte ve akıcılıkta ses iletimi sağlar.

MOZ TEKNOLOJİ

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Okul, otel, alışveriş merkezi, süper market, sosyal tesis, fabrika ve ofis gibi insan yoğunluğu olan alanlarda müzik yayının yanı sıra yangın, terör olayları ve doğal afetler durumunda binanın en hızlı ve güvenli şekilde tahliyesini sağlamaya yarayan sistemdir.

MOZ TEKNOLOJİ

Acil anons ve seslendirme sistemleri

Her türlü mimari tasarıma uygun, geniş hoparlör seçeneği olan seslendirme ve anons sistemi ihtiyaca yönelik olarak, bölgelere ayrılarak projelendirilebilir.