SC/PC Multimode 0.9m, 1m PIGTAIL

ÜRETİCİ: MOZ TECH
$1,32 $1,72
$1,56 (KDV Dahil)


  • STOK DURUMU: 20 +
  • STOK KODU: 49


SC/PC Multimode 0.9m, 1m PIGTAIL

Tüm dünyayı etkilemekte olan Covid-19 virüsü iş yapma biçimlerimizi de etkiledi. Bu yeni düzene hızlıca uyum sağlamamıza rağmen, virüs öncesi günlerin özlemi içerisindeyiz. Bu bağlamda bizler, gereken azami tedbirleri sıkı bir şekilde uyguluyoruz. Üretim ve çalışma alanlarımızın düzenli dezenfektasyonu, sosyal mesafeyi koruma çabalarımız dahil olmak üzere maske, eldiven gibi koruyucu ekipmanları disiplinli bir şekilde kullanmaya devam ediyoruz.

Hepimizin sağlığını korumak adına aldığımız tüm bu önlemler ve kargo firmalarında yaşanan yoğunluk da göz önüne alındığında siparişlerinizin sizlere ulaştırılması normalden daha uzun sürebilmekte, elimizde olmayan bu durum için anlayış göstereceğinize inanıyor, siparişlerinizi eksiksiz ve mümkün olan en kısa zamanda sizlere ulaştırabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Siparişinizle ilgili her konuda bizlere info@mozteknoloji.com e-posta adresinden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Aşağıda yer alan banka kartlarıyla 2-12 taksitlendirmeye kadar ödemenizi yapabilirsiniz.