ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ

Zayıf akım sistemleri; yapıların içerisindeki bilgi akışının, iletişimin, kontrol ve güvenliğin düzenlenmesini ve yönetilmesini sağlayan sistemlerdir. Bir yapı, zayıf akım sistemleri olmadan sadece betondan ya da ahşaptan ibarettir. Zayıf akım sistemleri keşif ekibimizce kurum ve yapılarınızın ihtiyaçlarına göre belirlenir, montaj ve devreye alma işçiliği ile uçtan uca çözüm sağlarız.

ÇÖZÜMLERİMİZ
> CCTV, Güvenlik Kamera Sistemleri
> Rack Kabinet
> Geçiş Kontrol Sistemleri
> Telefon, Santral
> Yangın Algılama Sistemleri
> Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
> Yapısal Kablolama
> Plaka Tanıma Sistemleri

ZAYIF AKIM

Zayıf akım sistemleri, kurum ve yapıların ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Örneğin; hastanelerde kullanılacak olan sistemler ile fabrikalarda kullanılacak olan sistemler; teknik özellik ve işçilik bakımından farklılıklar göstermektedir. Kurulmuş olan sistemlerin uzun ömürlü olması, düzgün ve verimli çalışabilmesi için; öncelikle kullanılacak ürünlerin kalite ve standartlarının yeterli olması, yapılacak olan sistemlerin düzenli olarak kontrol ve bakımlarının yapılması gerekmektedir.

ZAYIF AKIM

Zayıf akım sistemleri; yapıların içerisindeki bilgi akışının, iletişimin, kontrol ve güvenliğin düzenlenmesini ve yönetilmesini sağlayan sistemlerdir. Bir yapı, zayıf akım sistemleri olmadan sadece betondan ya da ahşaptan ibarettir. Zayıf akım sistemleri keşif ekibimizce kurum ve yapılarınızın ihtiyaçlarına göre belirlenecekir.


ÇÖZÜMLERİMİZ

CCTV / Güvenlik Kamera Sistemleri, Rack Kabinet, Geçiş Kontrol Sistemleri, Telefon / Santral, Yangın Algılama Sistemleri, Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri, Yapısal Kablolama, Plaka Tanıma Sistemleri